| Potrzebni moderatorzy! |
| Zgłoś się do prowadzenia działów pozafestiwalowych na forum! Potrzeba nam ludzi do zarządzania stroną, pisania o ciekawych koncertach, wklejania linków muzycznych z YT, informowania o najnowszych wydawnictwach, a nawet do prowadzenia gadek muzycznych i nie tylko. Trza, po prostu kogoś, kto czasami wrzuci co nowego, pogada o cyckach i innych motorach. |