Paśnik dla trolli
o cyckach i o wszystkiem, czego chceta :)
Temat wolny od cła, modów i bez trzymanki. Obowiązują jedynie ograniczenia umysłowe, które każden jeden ma własne, w dniu narodzin przez system dodane. pan zielony

A wiecie, że jak raz ze sceny powiedziałem "Napierdalajcie w te łapki", to mi później niektóre urzędniki wypominały, ale chwalili utwór "In Lech's Country", przed którym wyjaśniłem, że "Jest to utwór o tym, że w naszym kraju ni chuja nie ma już powagi".
Pierwsze im się nie spodobało, bo pewniczkiem odebrali to personalnie, a drugie, to już w globalizm poszło, to przeszło. pan zielony


  PRZEJDŹ NA FORUM