Farben Lehre
13.03.2011r.
Zespół Coffeina bardzo się cieszy, że w Naszym mieście, w Otwocku jest tak wiele organizowanych koncertów rockowych. Zagrał już u Nas Hunter, HappySad, KSU, Kat, Analogs, teraz czekamy na koncert Farben Lehre, świetnej punkowej, polskiej grupy.
pozdrawiam wszystkich fanów. taki dziwny


  PRZEJDŹ NA FORUM