NOWE POSTY | NOWE TEMATY | POPULARNE | STAT | RSS | KONTAKT | REJESTRACJA | Login: Hasło: rss dla

HOME » ROZMOWY NIEKONTROLOWANE » PAŚNIK DLA TROLLI

Przejdz do dołu stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

Paśnik dla trolli

o cyckach i o wszystkiem, czego chceta :)
  
Admin
20.11.2010 00:01:37
poziom 2

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Otwock

Posty: 75 #605527
Od: 2010-11-18
Temat wolny od cła, modów i bez trzymanki. Obowiązują jedynie ograniczenia umysłowe, które każden jeden ma własne, w dniu narodzin przez system dodane. pan zielony

A wiecie, że jak raz ze sceny powiedziałem "Napierdalajcie w te łapki", to mi później niektóre urzędniki wypominały, ale chwalili utwór "In Lech's Country", przed którym wyjaśniłem, że "Jest to utwór o tym, że w naszym kraju ni chuja nie ma już powagi".
Pierwsze im się nie spodobało, bo pewniczkiem odebrali to personalnie, a drugie, to już w globalizm poszło, to przeszło. pan zielony
  
Admin
23.11.2010 23:39:54
poziom 2

Grupa: Administrator 

Lokalizacja: Otwock

Posty: 75 #607837
Od: 2010-11-18
Od przyszłego tygodnia zaczynam próby w nowym składzie "Darkenera". Ze starego zostaje sekcja rytmiczna, reszta, to funkiel nówki. lol

Przejdz do góry stronyStrona: 1 / 1    strony: [1]

  << Pierwsza      < Poprzednia      Następna >     Ostatnia >>  

HOME » ROZMOWY NIEKONTROLOWANE » PAŚNIK DLA TROLLI

Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!!


wyświetlaj tu swoją reklamę za darmo oraz promuj się w katalogu

TestHub.pl - opinie, testy, oceny