
Paśnik dla trollio cyckach i o wszystkiem, czego chceta :) |
| Admin | 20.11.2010 00:01:37 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Otwock Posty: 75 #605527 Od: 2010-11-18 | Temat wolny od cła, modów i bez trzymanki. Obowiązują jedynie ograniczenia umysłowe, które każden jeden ma własne, w dniu narodzin przez system dodane. A wiecie, że jak raz ze sceny powiedziałem "Napierdalajcie w te łapki", to mi później niektóre urzędniki wypominały, ale chwalili utwór "In Lech's Country", przed którym wyjaśniłem, że "Jest to utwór o tym, że w naszym kraju ni chuja nie ma już powagi". Pierwsze im się nie spodobało, bo pewniczkiem odebrali to personalnie, a drugie, to już w globalizm poszło, to przeszło. |
| Admin | 23.11.2010 23:39:54 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Otwock Posty: 75 #607837 Od: 2010-11-18 | Od przyszłego tygodnia zaczynam próby w nowym składzie "Darkenera". Ze starego zostaje sekcja rytmiczna, reszta, to funkiel nówki. |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
