
Potrzebni moderatorzy! |
| Admin | 19.11.2010 21:40:42 |
Grupa: Administrator Lokalizacja: Otwock Posty: 75 #605442 Od: 2010-11-18 | Zgłoś się do prowadzenia działów pozafestiwalowych na forum! Potrzeba nam ludzi do zarządzania stroną, pisania o ciekawych koncertach, wklejania linków muzycznych z YT, informowania o najnowszych wydawnictwach, a nawet do prowadzenia gadek muzycznych i nie tylko. Trza, po prostu kogoś, kto czasami wrzuci co nowego, pogada o cyckach i innych motorach. |
| Aby pisac na forum musisz sie zalogować !!! |
